Här finns vi

Bysted ligger på Stortorget mitt i Malmö.
Kom gärna upp och hälsa på om du har vägarna förbi!

Vi söker alltid nya talanger, maila work@bysted.se

Stortorget 27 | SE-211 34 Malmö
Tel +46 403 515 40 | hello@bysted.se

Ulrika Wærneman

VD
+46 40 35 15 45
+46 708 70 29 99
ulrika@bysted.se

Andreas Hermansson

Art Director
+46 40 35 15 44
andreas@bysted.se

Björn Holmgren

Copywriter
+46 733 70 37 11
bjorn.holmgren@bysted.se

Christer Lindgren

Webbprojektledare
+46 40 35 15 47
christer@bysted.se

Felicia Frithiof

Copywriter
+46 708 898 89 15
felicia@bysted.se

Hanna Lindhe

Produktionsledare
+46 40 35 01 32
hanna@bysted.se

Joel Regefalk

Grafisk Formgivare
+46 40 35 01 31
joel@bysted.se

Louise Johansson

Produktionsledare
+46 40 35 15 41
louise@bysted.se

Lukas Rosendahl

Art Director
+46 40 35 15 48
lukas@bysted.se

Tina Frithiof

Produktionsledare
Projektledare
+46 40 35 15 46
+46 707 18 30 45
tina@bysted.se